![DRathanasiospetrou](https://hpb.surgery/wp-content/uploads/2019/06/DRathanasiospetrou.jpg)
Νέα αναγνώριση για τον Δρ. Αθανάσιο Πέτρου
Στο 2ο Πανελλήνιο Συνέδριο Ελληνικής Εταιρείας Ήπατος Παγκρέατος Χοληφόρων, το οποίο ξεκίνησε στις 3 Μαΐου και ολοκληρώθηκε την Κυριακή 5 Μαΐου στη Θεσσαλονίκη, συμμετείχε ο Δρ. Αθανάσιος Πέτρου
Στο 2ο Πανελλήνιο Συνέδριο Ελληνικής Εταιρείας Ήπατος Παγκρέατος Χοληφόρων, το οποίο ξεκίνησε στις 3 Μαΐου και ολοκληρώθηκε την Κυριακή 5 Μαΐου στη Θεσσαλονίκη, συμμετείχε ο Δρ. Αθανάσιος Πέτρου